Schola

Pokud máš rád hudbu, rád zpíváš, a třeba i hraješ na nějaký hudební nástroj, chceme právě Tebe pozvat do scholy.  Zkoušky bývají 1x v měsíci v neděli od 9-10 hod před dětskou mší sv.

Zve Tě Bára, Tomáš, Lucka.

kontakt: lucinka.bouchi@centrum.cz                         Těšíme se na Vás!       Schola

Poděkování městu Havířov

Poděkování městu Havířov za poskytnutí dotace na potřeby Scholy při kostelu sv. Anny v Havířově

Chtěli bychom touto cestou poděkovat městu Havířov za poskytnutí dotace pro potřeby Scholy při kostelu sv. Anny v Havířově. Obdrženou dotaci jsme využili na nákup nové kytary a obalu na farní elektrické piáno.
V letošním roce jsme hudebně doprovázeli několik křtů a také mnoho svateb v naší i jiných farnostech. V rámci působení naší scholy se také pravidelně zúčastňujeme dětských Mších svatých, kde se rovněž aktivně zapojujeme zpěvem i hudbou a také významným událostem českého státu, na příklad slavnostní bohoslužba k 100. výročí republiky.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!