Schola

Rád zpíváš, nebo hraješ na nějáký hudební nástroj?

Chceš poznat skvělou partu a získat nové přátele a kamarády?

Tak v tom případě neváhej a přidej se k Havířovské schole !

Zkoušky bývají zpravidla každou první neděli v měsíci v 9 hodin, před dětskou mší svatou.

Naše schola kromě dětských mší zpívá i při křtech, svatbách a dalších velkých slavnostních příležitostech.

Pokud máš zájem, nebo potřebuješ znát více informací, neváhej kontaktovat vedoucí scholy Anežku Šplíchalovou, tel.: 608 001 029, případně přijď přímo na první zkoušku v neděli 1. září v 9 hodin do zpěvárny kostela sv. Anny.

Těšíme se na Tebe

Poděkování městu Havířov

Poděkování městu Havířov za poskytnutí dotace na potřeby Scholy při kostelu sv. Anny v Havířově

Chtěli bychom touto cestou poděkovat městu Havířov za poskytnutí dotace pro potřeby Scholy při kostelu sv. Anny v Havířově. Obdrženou dotaci jsme využili na nákup nové kytary a obalu na farní elektrické piáno.
V letošním roce jsme hudebně doprovázeli několik křtů a také mnoho svateb v naší i jiných farnostech. V rámci působení naší scholy se také pravidelně zúčastňujeme dětských Mších svatých, kde se rovněž aktivně zapojujeme zpěvem i hudbou a také významným událostem českého státu, na příklad slavnostní bohoslužba k 100. výročí republiky.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!