Schola

Sch

Rád zpíváš, nebo hraješ na nějáký hudební nástroj?

Chceš poznat skvělou partu a získat nové přátele a kamarády?

Tak v tom případě neváhej a přidej se k Havířovské schole !

Zkoušky bývají zpravidla každou první neděli v měsíci v 10 hodin, před dětskou mší svatou.

Naše schola kromě dětských mší zpívá i při křtech, svatbách a dalších velkých slavnostních příležitostech.

Pokud máš zájem, nebo potřebuješ znát více informací, neváhej kontaktovat vedoucí scholy Anežku Šplíchalovou, tel.: 608 001 029,

případně přijď přímo na první zkoušku po prázdninách, která připadá na neděli 4. září v 9 hodin do zpěvárny kostela sv. Anny.

Těšíme se na tebe.