JIŽ PROBĚHLÉ ROČNÍKY

Za fotodokumentaci z průběhu Noci kostelů 2022 děkujeme Pavlovi Gabrhelovi.

Více fotografií naleznete ZDE

7. ročník Noci kostelů u sv. Anny.

Jsou to právě tři roky, kdy jsme se mohli setkat v rámci tohoto projektu, jehož hlavním cílem je setkání ve společenství. Zároveň se kostel otevírá všem lidem, kteří jsou zváni, aby lehkou, nenásilnou formou nahlédli do smyslu křesťanství. Rozmanitost nabídky nabízí mnoho možností, jak citlivě přiblížit církev, víru, naši farnost široké veřejnosti.

Mottem vizuálního stylu je každý rok jiný biblický verš, jehož součástí je právě klíčové slovo „noc“. V letošním roce zazní verš 42,9 z knihy Žalmů: „Za dne ať Hospodin dává svou milost, celou NOC mu budu zpívat a chválit ho.“

Poslední ročník proběhl již tradičně v pátek 10. června od 17.30 – 22h.

Večerem provázela Monika Kubienová a

Jakub Drobný   - moderace

Za fotodokumentaci z průběhu Noci kostelů 2019 děkujeme Martině Dragonové.

Večerem provázel jáhen Jiří Klos - moderace

______________________________________________________________________________________________________________________

2017

Fotky pana Josefa Pintera jsou uveřejněny s laskavým svolením autora. Moc děkujeme.

Večerem provázel Antonín Gavlas - moderace

Večerem provázela Alena Nečasová - moderace