Letní tábor v Zátoru v termínu 8. - 14. července 2018

Letní tábor - Zátor 2017

Milí rodiče,
moc rád bych letos opět pozval vaše děti od 1. do 8. třídy na další ročník Farního tábora.
Letos pojedeme od 2.do 7. července na faru do Zátoru u Krnova.
Součástí tohoto pozvání je PŘIHLÁŠKA s potřebnými informacemi.
Přihlášky můžete odevzdávat v sakristii v kostele sv. Anny do 21. května.
Za tým vedoucích
Vojtěch Waloszek

Sraz: 2.7. v 13:30 na vlakovém nádraží v Havířově Návrat: 7.7. v 17:47 také na nádraží v Havířově
Cena: 900 Kč / 750Kč druhý a další sourozenec (doprava, ubytování, jídlo)
Ubytování: Na faře v Zátoru. Spí se na postelích/matračkách.
Prosíme o odevzdání této přihlášky do 21. 5. v sakristii v kostele sv. Anny  a zaplacení účastnického poplatku do 11.6. také v sakristii. Potvrzení od lékaře a potvrzení o bezinfekčnosti se bude odevzdávat při odjezdu na tábor.
Používání mobilních telefonů je na táboře zakázáno, nemáme s tím dobré zkušenosti. V případě, že budete cokoliv potřebovat, volejte prosím vedoucím. Návštěvy rodičů na táboře jsou také zakázány.
Pro děti je zajištěn pestrý program – hry, různé aktivity, vyrábění, výlet, povídání, táboráky, ...
Vedoucí: Vojtěch Waloszek 722 812 765, Dominika Notová 604 614 907, Karolína Jančarová, Jiří Žvak, Eliška Svobodová, Daniel Hurníková, Anežka Šplíchalová, Kristýna Bonczková, Terezie Bonczková, Michaela Venglářová

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!