Příměstský letní tábor 22.-26. srpna 2022

Termín: 22. - 26.8.2022

Přihláška: Přihláška na příměstský tábor - 2022

(Přihlášky na tábory, jsou také k vyzvednutí v sakristii, kde je prosím odevzdávejte)

Cena: 700 Kč

Termín odevzdání přihlášky:  do 21.8. spolu se zaplacením v sakristii

Podrobnější informace: Anežka Šplíchalová tel. 608 001 029, mail. anezkasplichalova@centrum.cz

Místo: Fara v Bludovicích, ul. Farská 302/2, Havířov-Bludovice

Příchod dětí každý den  7,30 - 8 hodin,  ukončení v  16 hod. Určeno pro děti 1. – 9. třída. Starší děti se mohou podílet na tvorbě programu.

V ceně je zahrnuto jídlo – svačina, oběd, svačina. Pro děti bude zajištěn program.

Podrobnější info bude dodáno přihlášeným.

______________________________________________________________________________________________________________________

Letní farní tábor 10.-17. července 2022

Termín: 10. - 17.7.2022

Přihláška: Přihláška na farni tabor - 2022