Náboženství pro školní rok 2022/23

Jediným vyučovacím dnem bude opět středa. Moc prosím, naplánujte si kroužky tak, aby Vaše dítě mohlo být v náboženství. Nejen že tím naplníte svůj slib, který jste za něj dali při křtu, ale také mu umožníte být ve společenství stejně smýšlejících věřících kamarádů.

1. - 2. třída p. Monika Kubienová

3. třída       o. Petr Kříbek

4. - 6. třída o. Jiří Klos

7. - 9. třída jáhen Karel Honka

Společenství mládeže

Společenství mládeže je vždy v pátek u sv. Anny, které probíhá po mši svaté a končí ve 21 hod. Nácvik zpěvu ke kytarovým písním ke mši svaté je v 17.00 ve zpěvárně.

Dětské mše a katecheze pro předškoláky

Nedělní dětské mše sv. budou 1x měsíčně v 10 hod. u sv. Anny. Termín bude vždy vyhlášen předem v ohláškách. Část promluvy bude věnována dětem, zpívat se budou kytarové písničky se scholou, přímluvy dětí, společná modlitba dětí Otče náš u oltáře.