Biscup setkání mládeže s biskupem 5.-7.4. ve Frýdku

Informace, přihlašování zde

Biscup

Náboženství každou středu od 16-17 hod

Vyučování náboženství bude probíhat každou středu od 16 – 17 hod v kostele sv. Anny.

1. třídu vyučuje sl. Kristýnka - v bytě

2. třídu vyučuje p. Danka a p. Hanka - v klubovně

3. třídu o. Marcel - v kanceláři

4.-5. třídu o. David - v knihovně

6.-7. třídu jáhen Jiří - v klubovně

1. svaté přijímání

Uskuteční se v neděli 2. června 2019 při mši svaté v 10 hod. v kostele sv. Anna

Společenství mládeže

Společenství mládeže (3 skupiny dle věku) budou vždy v pátek u sv. Anny. V 16.30 je ve zpěvárně nácvik zpěvu ke kytarovým písním ke mši svaté. Po mši svaté probíhají jednotlivá spolča v různých místnostech. Končíme ve 21.00. Stejně jako v minulých letech se spolča týkají už těch, kteří chodí do 8. a 9. třídy základní školy (je to místo normálního náboženství). Jsou zváni i ti, kteří do spolča zatím nechodili (v tomto případě by bylo dobré nejdříve se domluvit s o. Davidem nebo s někým z animátorů mládeže). Po prázdninách se poprvé sejdeme v pátek 8. září 2017. Zvou Tě animátoři a o. David.

Dětské mše a katecheze pro předškoláky

Dětské mše sv. budou opět každou 1. neděli v měsíci v 10 hod. u sv. Anny. Část promluvy bude věnována dětem, zpívat se budou kytarové písničky se scholou, přímluvy dětí, společná modlitba dětí u oltáře.

Katecheze pro malé děti budou každou 1. a 3. neděli v měsíci při mši sv. v 10 hod u sv. Anny. Při bohoslužbě slova budou mít děti vlastní katechezi v knihovně s kreslením a povídáním. Namalované obrázky donesou k oltáři a po mši sv. si je vezmou domů. Knihovnu můžou samozřejmě využívat i rodiče s miminky na přebalení, nakrmení atd. Na děti i rodiče se těší p. Jana a Hanka.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!