Farní výlet na Bumbálku 28. 9.

Vyletbumbalka2019

Výlet na Bumbálku v sobotu 28. září

Navštívíme moravsko-slovenské pomezí, kde se stýkají hlavní horské hřebeny Beskyd (Javorníky, Vsetínské vrchy a Zadní hory).

Sraz na autobusovém stanovišti v 6:50 hod., autobus směr Prostřední Bečva odjíždí v 7 hod., nastoupit možno i u Úřadu práce, na středu a u radnice. Výstupní zastávka Bílá, Bumbálka. Cena jednosměrného jízdného 67 Kč, děti do 18 let, studenti a senioři - 75% sleva (cca 17 Kč) - nutno doložit jakýmkoliv dokladem s fotografií (OP, ODISka).

Půjdeme z Bumbálky na vrchol Trojačky, pod nímž se nachází pramen významné řeky Vsetínská Bečva, pak navštívíme rozhlednu Čarták, kde bude možnost opékání párků, kolem hotelu Súkenická (možnost občerstvení) a sjezdovky sejdeme k bývalé chatě Třeštík a pak ještě navštívíme lokalitu Hlavatá, kde se nachází pěkně upravená kaplička sv. Cyrila a Metoděje. Odtama pojedeme zpět v 17:22, příjezd do Havířova v 18:45 hod. Trasa většinou lesem má cca 8 km a převýšení není velké.

Se sebou: sportovní oblečení, pláštěnku, dobrou obuv, pití, jídlo na celý den, chleba + párek – budeme opékat na ohni, peníze na jízdenku (nelze platit ODISkou!) - dospělí celkem 134 Kč, děti 34 Kč. V případě špatného počasí nejedeme.

Hanka, Alex T.

Bazar dětského oblečení 13. a 20. 10.

Bazar2019

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.