Křížové cesty

Křížové cesty u sv. Anny v postní době:
V pátek po mši sv. od 18,15 hod. (mimo 5. 4., kdy je adorace)
V neděli před mší sv. od 16,45 hod.

Krizove-cesty-rozpis1

Postní doba v naší farnosti

Pokusme se v postní době více času věnovat čtení a rozjímání nad Písmem Svatým. K tomu nám může dopomoci i malá knížečka Malý průvodce postní dobou, kterou vydává Biskupství brněnské.

Je určena všem dospělým k intenzivnějšímu prožití postní doby, zvláště těm, kteří v každodenním shonu nestíhají číst delší texty, ale rádi se nechají inspirovat krátkým duchovním impulsem. Pro každý všední den Průvodce nabízí větu z Písma svatého a jednu větu k zamyšlení inspirovanou slovy papeže Františka. Pro neděle jsou pak připravena krátká rozjímání.

Tyto knížečky budou k dispozici nejdříve na popeleční středu u sv. Anny. Prosím berte pouze 1 knížečku do rodiny.

Společně se začátkem postní doby je k dispozici také aplikace Průvodce postem do mobilu či tabletu s operačním systémem Android (ke stažení zdarma pomocí služby Google Play).

Tento způsob mohou využít i rodiny, aby se s dětmi společně sešly na modlitbě a přečetly si myšlenku na den. Aplikace zobrazuje pouze texty na daný den a starší dny.Po 18. hodině také texty na den příští. Je dobré využívat moderní technologie k předávání víry. Takže si můžete do mobilu stáhnout také Bibli, Kancionál, Breviář a další aplikace. Děti například mohou z Kancionálu v mobilu předčítat litanie nebo myšlenky křížové cesty a společná modlitba v rodině může být zase o něco pestřejší a lákavá. Rodiče, buďme vynalézaví v předávání víry svým dětem.

Duchovní obnova 29.-31.3. na Orlím Hnízdě

Pozvanka-duch-obn-2019

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.