int(1)

• ZE ŽIVOTA FARNOSTI

3.1.2022

Ze života farnosti…

Čtvrtou neděli postní 27.března proběhl v naší farnosti po mši svaté „postní jarmark“. Mši doprovodila svým zpěvem havířovská schola. Zájemci si koupili různé výrobky určené k velikonoční výzdobě, jako např. věnce, košíky, zápichy, perníčky aj. Výtěžek jarmarku 8000 Kč bude použit na opravy kostela.

Po celou postní dobu jsme se připravovali na Velikonoční svátky, které po dlouhé době opět mohly proběhnout bez omezení. Naše schola nacvičila pod vedením Katky Durčákové Pašije, které jsme zazpívali při Velkopátečních obřadech.

Velikonoce v naší farnosti.

Plánujeme:

V neděli 5. 6. 2022 po mši sv. chystají naši farníci posezení s pohoštěním a se smažením vaječiny. Srdečně jsou zváni všichni z ostatních farností

O prázdninách bude mše svatá jen v neděli

____________________________________________________________________________________________

Mše svaté:

- středa 18:00

- pátek 7:30

- od 26.9.2021 se začátek mší svatých vrací na čas 8:45

Kontaktní údaje:

Úřední hodiny: vždy po Mši svaté.

Farní kancelář: - na faře v Bludovicích u sv. Markéty

PONDĚLÍ            9:00 – 11:00 hod.

14:30 – 16:30 hod.

STŘEDA            13:30 – 15:30 hod.

facebook:        https://www.facebook.com/farnosthavirovprostrednisucha/