Neděle 26.06. 2022 - 13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

FARNOST SV. ANNA

• Ve středu 29.6. je SLAVNOST SV. PETRA A PAVLA mše svaté budou v 7.00 a v 17.30 hod. Ve středu bude celodenní výstav Nejsvětější Svátosti místo čtvrtku a bude se i zpovídat, jak po ranní mši, tak i před večerní.
  • Ve čtvrtek 30.6. bude pouze ranní mše svatá v 7.00 hod., důvodem je mše svatá v 16.00 hod. u sv. Markéty pro děti z náboženství na ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU. Po mši svaté bude společné opékání párku na faře. Na mši svatou jste všichni srdečně zváni.
  • V pátek 1.7. dopoledne budeme navštěvovat nemocné a po večerní mši svaté bude společná řízená adorace.
  • 1.7. PRAŠIVA:

Milí rodiče, děti, rodiny, blíží se začátek prázdnin, a proto bych vás rád pozval na setkání, kterým prázdniny v naší diecézi začínáme. Je to Setkání dětí a rodin v pátek 1. července na Prašivé. Program, který má letos téma „Společně na cestě“, zahájíme v 10,00 hodin v areálu Kamenité, kde prožijeme mši svatou a po ní se vydáme na Prašivou. Tam bude pro vás kolem kostela připravena řada zajímavých stanovišť. Do batůžku si můžete vzít navíc jeden obyčejný brambor. Na jednom stanovišti s jeho pomocí uděláte radost lidem z Domova svaté Alžběty v Jablunkově. Tímto Setkáním dětí a rodin zakončíme v naší diecézi Rok rodiny vyhlášený papežem Františkem.

Těším se na setkání s vámi na Prašivé!

+biskup Martin

• V sobotu po ranní mši svaté se pomodlíme litanie k PM a zásvětnou modlitbu.
  • Rodiče si mohou v sakristii vyzvednout FOTKY Z PRVNÍHO SV. PŘIJÍMÁNÍ.
  • POUŤ NA HRČAVU: V úterý 5.7. na svátek sv. Cyrila a Metoděje se koná farní pouť na Hrčavu. Vlakem v 7:51 hod. do Jablunkova, pak autobusem do Bukovce a asi 4 km pěšky na Hrčavu. Mše sv. v 11 hod., po ní možno navštívit nedaleké Trojmezí ČR-SR-Polsko. Cesta zpět dle dohody. Sraz na nádraží do 7:35 kvůli zakoupení nejvýhodnějších jízdenek, návrat po 18. hodině.  Organizuje p. Saša Torok
  • PRÁZDNINOVÝ POŘAD BOHOSLUŽEB bude platit od pátku 1. 7. 2022  ZDE PŘEHLED BOHOSLUŽEB

FARNOST SV. MARKÉTA

• Přes letní prázdniny bude u sv. Markéty nedělní bohoslužba v 8.45 hod.

_________________________________________________________________________________________________________________________________